2019 Türkiye Yaz Baduk Kampı Antalya Go Oyuncuları tarafından Route 66'de 22-26 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecektir.

   Değerli go oyuncuları; go meraklıları; go severler; go'ya ilgi duyanlar; ...

   Bu yıl 3. Antalya Go Turnuvası öncesi 22-26 Temmuz tarihleri arasında Olimpos Route 66 Pansiyon'da düzenlenecek olan 2019 Antalya Go Yaz Kampı için önkayıtlar başlamıştır.

   Kim Jun Seok 1p 'un katılımıyla gerçekleşek olan kampımızda sizlere go oynama ve tatil imkanlarını birlikte sunuyoruz. Yeni başlayacaklar için farklı çalışma grupları oluşturmak üzere Kim Jun Seok 1p ve Hüsrev Aksüt 3d 'ün ders anlatım; oyun analizi, kamp turnuvası faaliyetlerine katılabilir;  dilerseniz Olimpos'un tarihi ve doğal güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz. 

   Kamp go oynama keyfini birlikte yaşamak isteyen deneyimli-deneyimsiz go oyuncularını bir araya toplamak, tüm katılımcılar için etkileşimli bir öğrenme alanı yaratmak, doğal güzellikleri ve Olimpos'un tarihi atmosferini birlikte keşfetmek dışında ticari bir amaç taşımamaktadır. Kamp süresince Olimpos Antik Tiyatro kalıntıları, Yanartaş ve çevre koylara tekne gezisi etkinliklerimiz olacaktır. bunlar için ayrı giriş ücreti talepleri dışında konaklama için:

 

2-3 kişilik(yoğunluğa göre tek kişilik de olabilir) bungalov: günlük 120 tl

Tek kişi için çadır: 80 tl

olarak fiyat anlaşması yapılmıştır. Kahvaltı ve akşam yemeği fiyatlara dahildir.

  Koruma alanı içinde olan sahile turnike girişi için müze kartınızın yanınızda olması tavsiye olunur.

 

  Olimpos'ta görüşmek dileğiyle !

 

   Daha detaylı bilgi için:
   Whatsapp: 0530 113 12 37

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now